Lokal me cmim te volitshem ne Ulpian

Shitet nga: Kajtazi 09 Pri 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte ne Lagjen Ulpiana dhe eshte i pershtatshem per keto lloje te veprimtarive, Fest Food, Restaurant, Kafeteri, Zyre, Ordinanc etj

Per info ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim