Lokal me qera 90m katror

Shitet nga: Albert 26 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lshoj lokalin me qera asht i gatshem per gjdo afariste(lojrat fatit) lokali gjindet ne qender te Prishtines ne rrugen ganimete terbeshi numer 13, lokali numer 2 dhe 3 ne katin e par. E ka ujin rrymen interneti dhe WC. E ka parking te mjaftushem. uji ka 24h. Qmimi si pas marraveshjes. 320 Euro
mund te kontaktoni ne numrat e telefonit +41767061313 dhe 049709906 ose 045378785 -viber ose wahtsapp +41796126019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim