Lokal me qera afer Gjykates Themelore - Elena Gj..

Shitet nga: arben 26 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me qera afer Gjykates Themelore perkatesisht afer Shkolles fillore Elena Gjika, lokali eshte afer 40 m2 dhe eshte ne gjendje shume te mire per zyre.

Çmimi 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim