Lokal me qera në lagjen "DARDANIA" në Prishtinë

Shitet nga: XENI 24 Shk 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali në sipërfaqe prej 24 m2 lëshohet me qera. Ky lokal gjendet në lagjen "DARDANIA" ish NOVI DOMI në Prishtinë.Të gjithë të interesuarit mund të kontaktojn në numrin e telefonit prej orës 10:00 deri 15:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim