Lokal me qera ne Aktash 1 #0878

Shitet nga: sadat 18 Sht 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne katin perdhes, eshte i pershtatshem per cdo veprimtari si: ordinance, zyre etj. Ka klime, parking per veture, nxemje me rryme, banjo, uje 24h.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim