Lokal me qera ne Dardani

Shitet nga: Sh.Krasniqi 13 Pri 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoje lokale me qira lokali gjendet Kroi i bardhe Dardani me siperfaqe 35 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim