Lokal me qera ne Lipjan

Shitet nga: Gashi 21 Krr 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ne qender te Lipjanit ipet Lokali me qera, mund te sherbej per cdo afarizem.. Munde te me kontaktoni edhe permes viberit. Cmimi i volitshem. Mund te me kontaktoni edhe permes keti tel 044454539 . Me Respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim