Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: Aliu 07 Shk 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qira 1 ose 2 lokale (vecmas, ose se bashku) ne qender te Fushe Kosoves, tek rrethi, ne rrugen kryesore "Nena Tereze", ne qendren tregtare Naki-Trade,ne katin perdheses, nga 37 m2 (se bashku: 75 m2), uje te perhershem, WC/toilettes te ndare, ngrohje nentokesore, i (te) pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Mundesite kontakti:

dr.med73@yahoo.de
tel.+viber: +41762214321
tel. +37744504248
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim