Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: memet 07 Shk 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet Lokali me qera ne Prishtin ne Lagjen Kalabrija i ka 30m2 i pershtateshm per Zyre.depo sallon etj cm 100eu tel 044844562 ose 00381606868568
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim