Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: DINI 08 Shk 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LËSHOHET ME QERA LOKALI NË QENDËR TË QYTETIT PËRBALLË MINISTIRSË SË PUNËVE TË BRENDSHME RRUGA FEHMI AGANI . LOKALI ËSHTË I RREGULLUAR KOMPLET MUND TË PËRDORET PËR AFARIZEM, AVOKATUR ETJ , LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim