Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: qerkin 01 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj me qera lokal afer postes 220 euro 25 m katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim