Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: DINI 02 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LËSHOHET URGJENTISHT ME QERA LOKALI NË QENDËR TË QYTETIT PËRBALLË MINISTRISË SË PUNËVE TË BRENDSHME , NË RRUGËN FEHMI AGANI . LËSHOHET PËR AFARIZËM-AVOKATUR DHE LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim