Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: Endrit 03 Mar 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LESHOJ LOKALIN ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES ME QIMIM SHUM TE VOLITSHEM LOKALI KA 75m2 PER ME SHUM TELEFONONI NE NR. 044261686
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim