Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: lumi 09 Mar 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lshoj lokalin me qire dhe shes krejt qka shihen ne foto per me shum kontakt 044 646 777 ose viber +377 44 646 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim