Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: gani aliu 19 Mar 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LESHOJ LOKALI ME QIRA RR;ILAZ KODRA LOKALI GJINDE AFERE KEK DHE POSEDO 35M KATI PARE E I DYT 24 M
QMINE SIPASE MARVESHE JU MIRPRESI LOKAL ESHTE NE DISPOZICJO PRE 1 PRILL ESHT I LIR .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim