Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: agim 21 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira i gatshem per pune .Ka 40m2, ka rafta frigorifera me ni fjal veq me e mbush me mall ushqimor.Gjindemi ne emshir afer restorant Gollden.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim