Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: agim 21 Mar 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira i cili eshte i gatshem per shitore ushqimore .Ka te gjitha elementet per pune veq me e mbush me mall.Gjindemi ne emshir afer restorant Golldenit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim