Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: skender 23 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj Lokalin me Qera te Qafa ish Rozafa,Lokali eshte sapo i Renovuar,Qmimi 750E,Pagesa behet per 6 Muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim