Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: Lumni 23 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj lokalin 250 m 2 me qera lokali gjendet përballë kolegjit fama në Prishtinë dhe është i përshtatshëm për çdo veprimtari
Info në tel. 045 272 705
049 511 596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim