Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: Ahmet 27 Mar 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj Banesen si Lokal me qera e pershtatshme per avokat ordinanc zyre te dryshme frizere e rregulluar ne menyre bashkohore lokali gjendet perball gjykates themelore ne ulpian kati perdhes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim