Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: Kajtaz 12 Pri 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali gjindet afer shkolles emin duraku n prishtin qnini sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim