Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: haki merovci 14 Pri 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera lokali me 52m2 tek rruga Agim Ramadani perballe fakultetit Teknik (ish ProperPizza).
Lokali eshte i pershtatshem per cdo veprimtari.
Cmimi 500 euro ne muaj (i negociushem).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim