Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: SAFET 15 Pri 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali esht 100m2 ne katin e dyt . Gjendet perball furres Rekord . Rruga Rrystem Hyseni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim