Lokal me qera ne Prishtine 25 km prej Pr Ne Llap..

Shitet nga: Mentor Gashi 03 Gsh 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokalet ipen me qera gjendem ne llapushnik 25 km prej prishtines 049-398-181.Nr.044612843.Welcome. Bejm edhe Ndrrime Me Mercedes edhe Golf edhe Opel edhe Bmw edhe Ford edhe Jetta edhe Passat edhe Opel Vectra.mundeni me thirr ju lutem mos dergoni sms.Nr.0037744612843.Nr.0038649398181.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim