Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: Besnik 10 Maj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokal me qera ne lagjen e Medreses rruga Bajram Bahtiri 200 metra nga medreseja ne rrugen kryesore
Lokali ka 70m2 e pershtatshme per qfardo veprimtarie se fundemi ka qen sallon dhe puntori e mobiljeve mund te shfrytezohet edhe si depo.


Tel: 044-22-11-75
Viber: +37744-22-11-75


049-847-932
Xhemajl ibishi medresja medrese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim