Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: Afrim 20 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokal me qera eshte 32 m2 në Hajvali. Lokali gjendet ne pozicion te mire per qdo lloj veprimtarie. Eshte per shume biznese si p.sh (zyre, frizer/e, rrobaqepese, ordinanc etj...) eshte skaj rruges, kati i pare... Me lart se xhamia... Cmimi 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim