Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: Agim 04 Tet 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali 34m2 me qira ,te kompleksi Lesna Prishtine afer fakultetit Filologjik,me nxemje qendrore (Termokos),ventilim etj.Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim