Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: Naser Zekaj 13 Maj 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ulpiana Soliteri 3 Te Fontana
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera ne Prishtine. Per momentin eshte market. I pershtatshem : Market , Zyre , Farmaci , Dentist , FastFood , Pizzeri , AutoShkolle ,etj. Lokali gjithashtu ka edhe tarase te madhe 100 metra katrore . Gjithashtu posedon edhe inventar per FastFood ose Qebabtore.

Lokali gjendet : Ulpiana Soliteri 3 Te Fontana

Numri i telefonit : 044168869

VIBER : +37744168869

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim