Lokal me qera ne qender 30m2

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera lokali ne qender afer Odes Ekonomike te Kosoves
30m2 eshte i gatshem per pune
Nuk eshte ne rrugen kryesore por eshte i pershtatshem per avokati, per zyre per sherbime te ndryshme, per ordinance te vogel, ....

Çmimi 300 euro per muaj

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim