Lokal me qera ne qender te sheshi"Nene Tereza"De..

Shitet nga: Delta 26 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka 36 m2 dhe ndodhet perballe kafeteris Rings.Informata 045 588 135 ose 044 249 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim