Lokal me qera sheshin Nena Terez,

Shitet nga: Personi Kontaktue 06 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me qera sheshin Nena Terez, lokali posedon 150m2, perdhesë vetem nje hapsir e Vetme gjithashtu posedon banjo,

çmimi 4100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim