Lokal me qera te Lesna

Shitet nga: Fatmir 23 Dhj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qera lokalin ne QT Lesna afer fakultetit filozofik 36m i pershtatshem oer cdo veprimtari, punon kafiteri, i lir prej 01.01.16

044-195-048
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim