Lokal me qera te Objekti i Lesnes prane Katedrales

Shitet nga: Arben Rashiti 03 Dhj 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne katin e dyte( mbi banken NLB i gjith rrethi.
)
Lokali ka 183 Metra katror. Eshte i rinovuar para 1 viti.

eshte i pershtatshem per restoran bar apo cilidoqofte aktivitet gastronomik, apo tjeter!
Ka terrasen e madhe per shfrytzim si ne foto!

Ka kuzhinen e madhe mbi mbi 30 metra katror...me gjitha kushtet pershtatshme me banjo , edhe banjo per staf dhe hyrje veqmas per furnizim e stafin.


Lokali jipet me qera pa enterier (pa tavolina, apo mjetet e kuzhines)


Telefoni 044 141 688

Viber: +380931463500

Skype : arben_ras@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim