Lokal me qera te Salla 1 Tetori

Shitet nga: Xhafer 20 Pri 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lokal me qera te Salla 1 Tetori
Sipërfaqe: 430 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj Lokalin me qera te Salla 1 Tetori ndermjet Viva Fresh the Albi Market.
Lokali eshte i ri dhe ka 430 m2 dhe eshte ne gjendje te rregullt dhe te re, poashtu poseson 3 WC dhe 1 Banjo.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim