Lokal me qera

Shitet nga: Lokal 01 Sht 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: qendra tregtare b.diellit
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera te qendra tregtare ne breg te diellit, lokali eshte ne gjendje te rregullt i pershtatshem per gjithqka, per me shum info kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim