Lokal me qira "Te Qafa"

Shitet nga: Art 16 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira. Lokali gjindet te qafa perall shkolles "Meto Bajraktari". Lokali ka 35m2 dhe eshte ne gjendje shume te mire, eshte i pershtatshem per shume veprimtari si per: Zyre, sallon frizeri, librari, depo, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim