Lokal me qira

Shitet nga: Kika 15 Dhj 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj lokalin me qira lokali gjendet në qaf .ish mishtorja KIKA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim