Lokal me qira 200m2 afer Qafes perballe Riinvesti

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: me qira 27 Shk 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshohet lokali me qira te Qafa saktesisht perballe kolegjit Riinvest
ne afersi eshte edhe shkolla fillore "Meto Bajraktari".
Lokali ka siperfaqe prej 200m2 dhe eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme
Lokacioni eshte i frekuentuar

cmimi: 650euro, vetem lokali perpara (per momentin eshte duke punuar gomisteri-me goma) 450€

per info: 044 358 416 ,
ose na shkruani : grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim