Lokal me qira ne Pejton te nënkalimi

Shitet nga: PrishtinaRealEstate 26 Mar 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me qira ne Pejton te nënkalimi,
kati përdhesë, 50m2,
Eshte i renovuar tërsisht, i përshtatshem per cdo lloj veprimtarie.

Info 049/045 23 24 00 . PrishtinaRealEstate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim