Lokal me qira ne Pejton te nënkalimi

Shitet nga: Prishtina Real Estate 21 Pri 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me qira ne Pejton te nënkalimi, kati përdhesë, 50m2, eshte i renovuar tërsisht, i përshtatshem per cdo lloj veprimtarie. Info 049/045 23 24 00 www.prishtinare.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim