Lokal me qira ne Prishtine

Shitet nga: Sh.Krasniqi 12 Pri 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoje lokale me qira ne qendren Kroi i Bardhe Dardani Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim