Lokal me qira ne Prishtine

Shitet nga: veton 29 Jan 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Idriz Gjilani
Sipërfaqe: 34 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet lokali me qira
Lokali gjendet në Dardani mbrapa banesave të kurrizit, përball shkollës Xhemail Mustafa.
Lokali posedon 34m2, dhe 16m2 teras dhe është komplet i rinovuar.
Lokali në afërsi ka dy shkolla fillore dhe bibliotekën e qytetit të Prishtinës.
Lokali deri më tani ka punuar veprimtarin e librarisë dhe është i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie.

Për më shumë informata: mobil 045 505 185 dhe 045 501 199 Viber +377 44 118 164
Mercedes.VW.Audi.Golf4.Banesa.Celulare.Troje.Ford.A3.A4.A6.Opel.qqq.ppp

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim