Lokal me qira ne Rr:Bajram Kelmendi.

Shitet nga: REAT 11 Mar 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
*Lokal me qira ne Rr:Bajram Kelmendi.
*Pershkrimi lokalit:
-Siperfaqja: 140 m²
-Kati II-te
-Lokali eshte i pershtatshem per sherbime afariste apo depo dhe ka hyrje te veqant.
-Cmimi:Sipas marreveshjes.

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim