Lokal me qira ne qender te Prishtine 70m2

Shitet nga: Faik 10 Pri 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira ne qender te Prishtines.

Lokali posedon 70m2

Lokacioni: Rr.Rexhep Luci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim