Lokal me qira ne qender te Prishtine 70m2

Shitet nga: Enis 12 Pri 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me qira ne qender te Prishtine 70m2

Rr. Rexhep Luci

044 115 408
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim