Lokal me qira ne qender te Prishtines - 70m2

Shitet nga: Faik Retkoceri 15 Pri 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira ne qender te prishtines. Lokali posedon 70m2 dhe eshte i pershtatshem per qfardo biznesi.

Kontakt: 044 115 408

Rr. Rexhep Luci/Simon Shiroka, Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim