Lokal me qira ne qender te Prishtines

Shitet nga: bujar 07 Nën 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qira lokali i cili aktualisht punon si frizer.
Lokali gjendet ne Rrugen Agim Ramadani prapa bankes ProCredit dhe ka rreth 80 metra katror.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim