Lokal me qira ne rr. Uçk

Shitet nga: DA VINCI 22 Maj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka 30 m²

E pershtatshme per zyre
Ka njè toalet, rrethoja cilesore,
Nxemja qendrore perfshihet ne qmim
Lokali gjindet afer "Komunes se vjeter" ne qender te qytetit

Qmimi: 200 euro

Tel/Viber +377 45 951358
Agjensioni IMOBANIMI
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim