Lokal me qira përball Grandit

Shitet nga: Visar 05 Tet 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera lokali perballe Hotel Grand-it ne rrugen Garibaldi. Lokali gjindet ne podrum me siperfaqe prej 50m2. Është komplet i renovuar si dhe posedon WC. Lokacioni eshte shume I pershtatshum per qdo lloj veprimtarie, edhe per zyre apo perfaqesi sepse lokacioni eshte mu ne qender te Prishtines Për qdo informat na kontaktoni në 044188343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim