Lokal me qira te parku i qytetit

Shitet nga: RB 27 Pri 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin 48m2 me qira te parku i qytetit perball supermarketit Albi. Lokali eshte i pershtatshem per shume veprimtar po ashtu edhe per zyre.
Numri kontaktues 044 377 450 dhe 049 545 327.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim